Naučíme bruslit děti i dospělé

Informace o nás

Škola inline bruslení byla založena v květnu 2009 a zaměřuje se především na výuku bruslení dětí ve věku od 5 do 12 let. Tento věk je ideální pro získání správných návyků a pro další rozvoj dovedností.

Již záhy po zahájení provozu se začali hlásit i zájemci z řad dospělých. Hlásí se lidé, kteří by rádi začali, ale i ti kdo již mají první krůčky za sebou a chtějí se zdokonalit a trápí je otázky: Jak se vlastně správně brzdí? Co mám dělat abych správně zatáčel(a)?

Naše škola je tu přesně pro Vás a rádi Vás naučíme základy bruslení i triky díky kterým budete mít z tohoto sportu ještě větší radost.

  

Instruktoři školy mají licenci instruktora in-line bruslení udělenou střediskem 
akreditovaným MŠMT.

 

Jak funguje naše škola?

 

Naše škola byla založena především pro děti, které se chtějí naučit dobře bruslit, ale samozřejmě jsou vítáni i dospělí, kterým tento sport učaroval a rádi by s ním také začali.

Pro děti jsme připravili projekt in-line školiček, kde se veselou a hravou formou naučí své brusličky ovládat. Školičky fungují přes prázdniny formou týdenních turnusů. V průběhu školního roku budeme pořádat sportovní odpoledne pro školky. Díky příspěvku města Jablonec nad Nisou máme možnost dětem zapůjčit bruslařské vybavení včetně chráničů.

Pro dospělé jsou připraveny soukromé lekce, kde každý může získávat nové dovednosti svým tempem a hodiny budou připraveny podle potřeb klienta. Nejlépe se osvědčila výuka v 5-ti ucelených lekcích, na které lze zakoupit permanentku.

In-line bruslení je vhodné pro všechny věkové kategorie, zvyšuje Vaši fyzickou kondici a vytrvalost, zlepšuje Vaši obratnost a také - což ocení zejména ženy - perfektně formuje Vaši postavu a to bez velké dřiny.

In-line bruslení

In-line bruslení je krásný sport, který Vám udělá dobře na těle i na duši. 

Hodně vyznavačů této sportovní aktivity miluje pohyb na čerstvém povětří nejlépe ve společnosti dalších aktivních bruslařů.

Mnoho příznivců in-line bruslení odradí počáteční "bolestivé" zkušenosti s rychlými kolečky. Pro většinu začínajících bruslařů nebývá problém na bruslích se postavit a rozjet, problém začíná ve chvíli, kdy se novopečený bruslař potřebuje rychle vyhnout anebo dokonce zastavit. V ten moment zjistí, že brusle sice brzdu mají, ale co se to s ní vlastně sakra dělá?

Pokud se chcete vyhnout nepříjemným pádům či srážkám s jinými uživateli in-line stezek je nejlepší naučit se základy ovládání in-line bruslí. Nejsnažší a nejefektivnější cestou je svěřit se do rukou zkušenému instruktorovi, který Vám vše od základu vysvětlí a předvede.

    

Vyhledávání

Kontakt

Martina Chvátalová martina.chvatalova@seznam.cz +420 602 193 939