Naučíme bruslit děti i dospělé

Reference rodičů

Dopisy a maily od rodičů dětí, které se zúčastnily našich kurzů:

 

Dobrý den paní Chvátalová,

 

chtěla bych Vám moc poděkovat za možnost, kterou nám některým nesportovním rodičům dáváte - naučit děti bezpečně bruslit. Forma prázdninových příměstských táborů je báječná věc. Prázdniny jsou pro pracující rodiče vždy dlouhé a  příměstské tábory jsou myslím ideální. Děti mají během dne zajímavý sportovní program a večer a noc stráví s rodinou. S návštěvou vašich in-line kursů máme mnohaleté zkušenosti, dcera byla vždycky moc spokojená. Navíc diplom, který dětem dáváte za absolvování kursu udělá radost a ve škole se na nástěnce pěkně vyjímá. Je moc hezké, že je na něm akční fotka dětí z kursu. Doufám, že na dceru zbude místo i v nějakém  letošním kursu. Pokud budete připravovat nějakou jinou formu příměstských táborů, předem děkuji za info. Sportu a legrace není nikdy dost :-).

 

Mějte se moc hezky 

 

Lenka Vančurová

 

 

Dobrý den paní Chvátalová,

chci Vám moc poděkovat za krásný prázdninový kurz pro děti na in line bruslích…v roce 2010 a  protože mám u sebe vnoučka Matěje a jako babička bych si moc přála  aby uměl všechny sporty… tak jsem ho o prázdninách přihlásila k Vám…chodil do školky …

Musím říci, že jsem nadšená jak to dopadlo…Matěj se naučil nejprve krásně padat a brzdit a to je základ…a pak po týdnu…

Když jsme měli to malé vystoupení, tak jsem viděla jaké veliké pokroky udělal, i když předtím stál na bruslích jenom jednou…a myslím že se to týkalo všech dětí…byli úžasné jak moc se snažili předvést rodičům to, co se naučili….

Můj Matěj mě velmi prosil, jestli by mohl ještě jeden týden navíc a i když jsme nebyli objednáni předem, tak jste nám vyšla vstříc a vzala ho v pondělí na další turnus…

Další zlepšení po týdnu bylo opět o kus dál…už jsem se ho nemusela bát pustit kolem přehrady protože jsem věděla, že umí….

Není to jenom o bruslení,  ale i náplň programu celého týdne…počínaje koupáním, vycházkou do lesa, zmrzlinou a pak obědem,  který si mohl vybrat sám, to bylo vždy vyvrcholení…

Musím taky poděkovat Vám za Váš přístup k dětem…. velmi laskavý a citlivý…když se našel někdo kdo plakal, komu to nešlo, a nebo se mu stýskalo po mamce…tak mu slzičky nevydrželi dlouho…jste prostě úžasná…

Nesmím zapomenout  taky na kluky  kteří Vám pomáhají…na Martina a na myslím Pavla jejichž neustále dobrá nálada a humor a soutěživost přiváděla děti do dobré nálady…na to jak jsou mladí tak mají krásný vztah k dětem, to už se dneska moc nevidí…a proto říkám SUPER!!!

A proto, že jsme byli velmi spokojeni, tak jsme další  rok 2011 byli u Vás znova a Matěj byl zase velmi spokojen…

V roce 2011 byl na in line maratonu na 4 místě a v roce 2012 byl už na 3 místě…

A letos se k Vám chystáme zase, Matěj by si to rád zopakoval a zdokonalil a náš Jozífek, který je školkový, tak by se rád naučil…

Ještě jednou velmi děkuji za krásné zážitky, za pocit bezpečí, který jsem měla, když byl Matěj s Vámi, za rozdávanou radost a přeji Vám i chlapcům ještě mnoho spokojených šikovných dětí a rodičů jako jsem byla já

 

Krásný den přeji Jana Bímová

 

 

Dobrý den,paní Chvátalová,
po loňské výborné zkušenosti s vaším táborem bych nerada propásla přihlášky na ten letošní,pokud se bude konat,a v to doufám !!!!
Prosím,kdy budou a kde vypsané nějaké termíny konání tábora?? Julie i my jsme byli vloni naprosto nadšení vaším táborem a rádi bychom se zúčastnili i letos.Předali jsme zkušenosti,takže zájem mají i kamarádky.Možná to vypadá,že se o to starám moc brzy,ale nutně potřebujeme červencový termín,v srpnu má už Julie treninky krasobruslení.Vloni to vyšlo jen dobrou náhodou,tak letos zjišťuji dříve. Julče to nadšení z loňského tábora totiž vydrželo celý rok (podpořené setkáváním s jedním panem trenerem v Dinoparku),takže se mě pořád ptá,zda letos bude znovu.A dnes na treninku kraso maminky řešily prázdniny,tak radši rychle píšu.
A ještě něco vám musím napsat - nemáme už hlídací babičky ani nikoho jiného,takže prázdniny jsme vloni poprvé řešili těmito tábory. Julie byla na čtyřech. Jednoznačně váš byl nejlepší a super a jako jediný ho hodláme zopakovat a velice rádi.Ty ostatní,to byla v porovnání s vámi naprostá katastrofa.Ale fakt děs.
Takže NUTNĚ potřebujeme strávit týden s vámi v červenci.
Kdyby to bylo jen trochu možné,tak bych vás moc poprosila o zprávu na mail,až se budou dávat přihlášky. Nějak to nezvládám sledovat průběžně.
A ještě by bylo prima,kdybyste měla nějaké hodiny,dny bruslení mimo tyto týdny.Já se na ty brusle sice ve 43 letech postavila,abych Julii naučila základy,ale po vašem loňském táboře jsem jí naprosto k ničemu,možná jen jako doprovod,ale nic jí nenaučím.
Mějte se krásně,díky moc,
V.Vozková

 

 

Vyhledávání

Kontakt

Martina Chvátalová martina.chvatalova@seznam.cz +420 602 193 939